סמל-חוקר-פרטי

חוקר פרטי משרד צומת חקירות

פוליגרף

במהלך חיינו לא פעם נעמוד בפני השאלה , האם האדם שעומד מולנו דובר אמת או לא, כיום פוליגרף היינו כלי זמין לגילוי האמת ונגיש לכל אדם.

שאלות פוליגרף

שאלה זאת נכונה לגבי כל תחומי החיים החל מחיי הזוגיות ועד למקום העבודה , שאלות קשות שהתשובה להם בעלת חשיבות ולפעמים הפתרון הנכון הוא פוליגרף . האם בן\ת הזוג נאמנים לקשר ?
להעסיק אדם במשרה רגישה ?
הוכחת חפות?
גניבה?
בדיקה תקופתית לעובד?
ועוד..

בדיקת פוליגרף בביהמ"ש

נכון שכיום תוצאה של בדיקת פוליגרף אינה קבילה בבית המשפט כראיה , אך מנגד ,לא פעם נעשה שימוש בכלי זה גם ככלי חקירה במשטרת ישראל בכדי לאושש או לאמת חשד לגבי עבירה ,גופי ביטחון רבים מתנים את ההתקדמות בארגון בבדיקת פוליגרף ועוד..

מקצועיות חשאית

מכיוון שתחום הפוליגרף הוא תחום ללא הכשרה ותעודה מסודרת מטעם גוף ממשלתי, גדולה חשיבות הבחירה של בודק הפוליגרף , אנו משרד חקירות פרטי עם אנשי פוליגרף הדיסקרטים האנושיים ומקצועיים בתחום ,בכדי לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחותינו .

בדיקת פוליגרף

חקירה אזרחית

צומת חקירות מאמינה בפוליגרף ככלי חקירה אזרחי, פוליגרף נותן מענה במגוון רחב מאוד של מקרים ולא פעם עוזר ללקוחותינו לקבל החלטות מושכלות בנושאים רבים , אז אם עומדת בפניכם שאלה שהפוליגרף יכול לתת עליה מענה , פנו אלינו ואנו נדאג לכך שתקבלו את איש המקצוע הנכון שידאג שתקבלו את האמת המגיעה לכם.

צרו קשר
שירות דיסקרטי מובטח
חייגו עכשיו:

השאירו פרטים

מקצועיות ודיסקרטיות מובטחים