סמל-חוקר-פרטי

חוקר פרטי משרד צומת חקירות

מעקבים

כלי המעקב הוא כלי שעומד לרשות חוקר פרטי מורשה , מניסיון משרדינו כלי המעקב הוא אחד הכלים החשובים ביותר בעולם החקירות הפרטיות .
מעקבים מבוצעים על ידי חוקר פרטי מורשה ומנוסה, בנוסף, אנו מעסיקים יוצאי שרותי הבטחון ואנשי מעקבים המסוגלים לבצע עבודתם נאמנה גם תחת כיסוי

מעקב על ידי חוקר פרטי

מעקב על ידי חוקר פרטי הוא חוקי מכיוון שחוקר פרטי עבר הכשרה במשך שנים ומכיר את חוקי הפרטיות החלים עליו, דבר שאינו חוקי אם האדם שמבצע את המעקב הוא אינו חוקר פרטי, חשוב לציין שבתי המשפט לא יקבלו לידיהם חומרי מעקב שהושגו לא על ידי בעל מקצוע מורשה מטעם המדינה וכך גם גופים ממשלתיים אחרים .

אדם אשר אינו חוקר פרטי ומבצע מעקב אחר אדם אחר נחשב למטריד , והאדם שהוא עוקב אחריו יכול להגיש נגדו תלונה במשטרה על הטרדה .

דבר אחד נחשב לאסור בתכלית האיסור הוא מעקב אחר עד , גם לחוקר פרטי מורשה אסור לבצע מעקב אחר עד , מעקב כזה יחשב כהטרדת עד ויוביל להליכים כנגד החוקר הפרטי המבצע וגם כנגד משרד החקירות ששלח אותו לבצע את המעקב , צומת חקירות מקפידה שלא לבצע מעקבים מסוג זה .

מה ניתן לגלות בעזרת מעקב

דברים אשר ניתן לגלות בעת מעקב הם בלתי מוגבלים ותמיד מפתיעים את מזמין המעקב , מעקבים נעשים במגוון רחב מאוד של תחומי חיינו , החל במעקב אחר בן או בת זוג שמפרים את נאמנותם לזוגיות או לחיי הנישואים ועד עובד אשר גונב מהמעסיק שלו.

חוקרים פרטיים במרכז הארץ

כמה פעמים אמרתם לעצמכם : אם רק הייתי יכול להיות שם ולראות את זה בעיניים שלי , בדיוק על הצורך הזה עונה כלי המעקב .
המעקב נותן לכם להיות במקומות שאינכם יכולים להיות שם בעצמכם, וזאת באמצעות חוקר פרטי שהוא בעל מקצוע מיומן שנותן מענה בדיוק לצורך זה , חשוב מאוד בבחירת החוקר הפרטי לבחור במשרד חקירות אמין ומקצועי שמבצעי מעקבים ברמת היום יום של המשרד .

מעקב על ידי חוקר פרטי במשרדנו

משרדינו שם דגש לא רק על ביצוע מעקב מקצועי ונקי אלא גם על איכות החומרים המגיעים לידי הלקוח , חוקרי המשרד מצוידים במצלמות גלויות וסמויות המתקדמות ביותר ובחוקרים פרטיים מיומנים שמפיקים מהם את החומרים האיכותיים ביותר שניתן .

חוקרי משרדינו משמשים כבר שנים כ "עיניים" של הלקוחות שלנו , משרדנו דוגל בדיסקרטיות ומקצועיות החל מהכלים אשר אנו משתמשים בהם ועד לחוקרים שלנו שהם בהחלט החומר האנושי המובחר ביותר בתחום החקירות הפרטיות .

ההבדל בין מעקב מוצלח למעקב לא מוצלח

ההבדל בין מעקב מוצלח לכישלון הוא לא פעם רמת החוקר הפרטי שנמצא ומבצע את העבודה בשטח, אצלינו תוכלו להיות בטוחים שכל מעקב מבוצע על ידי בעלי המקצוע הטובים ביותר והמתאימים ביותר לביצוע המעקב .

חקירה כלכלית פרטית

מה נחשב למעקב סטנדרטי

מעקב " סטנדרטי " בתחום החקירות מבוצע על ידי שני חוקרים פרטיים בעלי רישיון לרוב יבוצע המעקב עם כלי רכב תואם לכלי הרכב המשמש את הנעכב , ובאזור עם תנועה ערה נשלב גם חוקר פרטי רכוב על אופנוע על מנת לקבל יתרון בעת המעקב .

אנו יודעים מהניסיון הרב שצברנו שכל מעקב שונה ודורש כלים אחרים בכדי לבצע את המעקב על הצד הטוב ביותר ולכן אצלנו בכל מעקב נתאים את הכלים שבהם אנו נשתמש על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

מה מתקבל מהמעקב

בסוף כל מעקב יקבל הלקוח דוח ברור ובמפורט על המעקב שבוצע בדוח ישולבו תמונות מן המעקב , ובנוסף יקבל הלקוח את צילומי הוידאו הגלוי\הסמוי ישירות אליו למייל או במסירה אישית .

מעקב מתבצע בסודיות מוחלטת

כמובן שמשרדנו מתחייב לסודיות, מקצועיות, רגישות ונאמנות מלאה ללקוח שבחר בנו לבצע מעקב עבורו , ננסה לתרום מהידע הרב שצברנו במהלך השנים על מנת למקסם את התוצאות עבור הלקוח , לא פעם לקוח פנה אל משרדינו עבור דבר אחד ובעת המעקב בזכות הגדלת הראש של החוקרים הפרטיים של משרדינו ,הלקוח קיבל את המידע שביקש לדעת פלוס מידע חדש שהאיר את עיניו והיה חשוב מאוד עבורו.

צרו קשר

אצלנו בצומת חקירות כל מעקב מתוכנן בהקפדה ובמקצועיות על מנת לתת ללקוחותינו את המירב אשר ניתן לפיק בפרק זמן הקצר ביותר. לכל שאלה בנושאי מעקבים הינכם מוזמנים לפנות למשרדינו ואנו נשמח לחלוק עימכם מהידע שלנו. אז אם אתם צריכים לבצע מעקב : תנו לטובים ביותר לבצע אותו עבורכם , צרו קשר וחוקר פרטי מקצועי יעמוד לצידכם .

חייגו עכשיו:

הסיבות לביצוע חקירות מעקבים

חקירות אישות

לרוב הכל מתחיל כאשר אחד מבני הזוג מתחיל להרגיש או להבחין בדברים שאינם כשורה , פעמים נדירות ש" ראיית הזהב" נופלת לידינו מבלי שנעשה כלום כמו: מסרון אשר נשלח במקום למאהבת אל האישה ,קבלה על מלון בכיס של הג'ינס , חברה שראתה אותם יחד וכדומה. אך ברוב המקרים זה מתחיל בתחושת בטן מוזרה ולא מובנת שדברים לא כהלכתם , למשל חוסר בתשומת לב לבן הזוג או להפך, נכון זה יותר נדיר אך לפעמים אחד הצדדים שיודע שהוא חוטא מדרך הישר בוחר להסתיר את מעשיו דווקא על ידי מתן תשומת לב יתרה.

נאמנות בן או בת זוג

כאשר מתעוררת בתוכנו הרגשה שהצד השני בן או בת הזוג לא עומד בנאמנותו, כדאי וחשוב להתחיל לדאוג לעצמכם ותמיד טובה תמונה אחת מאלף מילים.

אסביר את כוונתי

כשמגיע הרגע ומתקבלת ההחלטה לפעול ולגלות את האמת על הזוגיות שלכם צריך להתחיל דבר ראשון בנשימה עמוקה , נכון שזה דבר קשה לפעול כנגד בן אדם שעד היום היה חלק גדול מעולמכם אבל אם לא תעשו כך פשוט תחיו בשקר ולא תזכו לקבל את הזוגיות הישרה והכנה שמגיע לכל אדם .

מה אפשר לעשות כדי לבדוק את נאמנות בן הזוג

אז רגע לפני שאתם הולכים " לבדוק" מול בן או בת הזוג את הדברים ,חשוב לדעת שיש דברים שכדאי לעשות לפני, כי ברגע שפנינו לבן או בת הזוג הצד השני מתחיל להיות מודע לכך שאתם שמים לב לדברים החריגים דבר אשר יכול להקשות על עבודת מעקב שגרתית של חוקר פרטי ולגרום לבן או בת הזוג להיות יותר זהיר ובנוסף לפחד מהאופציה שעוקבים אחריו , לכן תמיד עדיף לפנות אל חוקר פרטי ברגע שמתקבלת ההחלטה לפעול, החוקר הפרטי יוכל לייעץ באופן שקול ומחושב באיזו דרך צריך לפעול וזאת בכדי שתקבלו את התמונה האמיתית ולא אלף מילים (שקרים).

כמובן שכל מקרה הוא לגופו ולכן משרדינו מייעץ לכל לקוח לפי המקרה הפרטי שלו ומתאים לו את הכלים הנדרשים כדי לתת את המענה הנכון ביותר.

כלי מעקב ביד החוקר הפרטי

לפעמים כדאי לשלב מספר כלים, לא פעם תוך כדי פעולת מעקב מתגלים לנגד ענינו דברים אשר לא היו ידועים לדוגמא נכס אשר אחד הצדדים מרבה לשהות בו ואינו מוכר לצד השני שכן מעקב אינו יכול לענות על השאלה מי בעל הנכס, במצב כזה משרדינו היה ממליץ על הפעלת עוד שני כלים לפתרון.

חקירה כלכלית

הראשון היינו לעשות חקירה כלכלית מקיפה על מנת לוודא שאין נכסים וכסף אשר הוסתרו מעינינו.

צילום סמוי

השני יהיה התקנה של צילום סמוי על מנת להבין את מהות הנכס והשוהים בו.

מה עוד אפשר לעשות כדי לבדוק את נאמנות בן הזוג

אז רגע לפני שאתם הולכים " לבדוק" מול בן או בת הזוג את הדברים ,חשוב לדעת שיש דברים שכדאי לעשות לפני, כי ברגע שפנינו לבן או בת הזוג הצד השני מתחיל להיות מודע לכך שאתם שמים לב לדברים החריגים דבר אשר יכול להקשות על עבודת מעקב שגרתית ולגרום לבן או בת הזוג להיות יותר זהיר ובנוסף לפחד מהאופציה שעוקבים אחריו , לכן תמיד עדיף לפנות אל חוקר פרטי ברגע שמתקבלת ההחלטה לפעול, החוקר הפרטי יוכל לייעץ באופן שקול ומחושב המסביר את העלות של חוקר פרטי מחיר השרותים והצורך, באיזו דרך צריך לפעול וזאת בכדי שתקבלו את התמונה האמיתית ולא אלף מילים (שקרים).

כמובן שכל מקרה הוא לגופו ולכן משרדינו מייעץ לכל לקוח לפי המקרה הפרטי שלו ומתאים לו את הכלים הנדרשים כדי לתת את המענה הנכון ביותר.

מהו תהליך המעקב

כסטנדרט במעקב נמצאים שני " עוקבים" שהם חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים , הרכב " העוקבים" משתנה בהתאם לדרישה ולצורך המציאות בשטח לדוגמא בעיר "צפופה" נבנה הרכב "עוקבים" שבנוי מרכב ואופנוע אחד לפחות כמובן שנתאים את עצמנו לכל סביבת עבודה שנדרש. במשרדינו כל מקרה עובר בחינה מדוקדקת על ידי חוקרים שקיבלו את ניסיונם משנים רבות של עבודת שטח והכשרה באחת מיחידות ה"עיקוב" של משטרת ישראל .

תוצאות המעקב

לאחר עבודת המעקב משרדינו מוציא דוח מפורט בצירוף תמונות וקיבצי וידאו דבר אשר קביל גם בבית משפט לענייני משפחה וגם בבית הדין הרבני , ככל שיהיה צורך צוות העוקבים יגיע להעיד בבית משפט.

צרו קשר
שירות דיסקרטי מובטח
חייגו עכשיו:

השאירו פרטים

מקצועיות ודיסקרטיות מובטחים