סמל-חוקר-פרטי

חוקר פרטי משרד צומת חקירות

חקירות אישות

חקירות אישות מטבען, נוגעות בתחומים אישיים ורגישים, אנו במשרד חקירות אישות "צומת חקירות" מודעים למורכבות והרגישות שבמצב ויודעים לכבד את לקוחותינו במיטב המקצועיות והסודיות המאפיינת חוקר פרטי מורשה 

במה עוסקות חקירות בתחום האישות?

חקירות אישות הן חקירות עם רגישות רבה מאוד , דברים רבים עומדים על הפרק : בית, משפחה , ילדים , עסקים משותפים , שנים רבות שהושקעו בקשר הזוגי.
אך מהצד השני ניצבת האמת שלכם בחיים , לכל אדם יש את הזכות לחיות חיים אמיתיים ללא שקרים ובגידות .

מהו השלב בו כדאי לפנות לחוקר פרטי בגידות ואישות?

הרגע בו מתחילה ההרגשה שמשהו קורה ואתם לא מודעים אליו , זה הרגע שבו צריכה להתקבל אצלכם ההחלטה אם אני מעוניין לדעת מה קורה באמת או שאני ממשיך בחיי כאילו כלום.
לא פעם האמצעות תשומת לב מוקדם מצליחים בני הזוג למנוע דברים בתחילת הדרך , אך גם לא פעם הדברים מתגלגלים מהר מכדי שתצליחו לשים לב ולמנוע .
מרגע הפניה למשרדינו אנו מקשיבים ללקוח מבינים את מצבו ומה הם הכוונות שלו לגבי העתיד .

לאחר הבנת המצב והתמונה הכוללת נייעץ לכל לקוח לפי הסיבות והמטרות שהוא רוצה להשיג , כמובן שמגוון הסיבות לחקירת אישות הם רבות ולכן נתאים את האמצעים של החקירה ( מעקבים, אמצעי צילום , וכו'..) לפי אופי החקירה והמטרות המבוקשות.

הכלים הקיימים במשרד חקירות אישות

ברוב חקירות האישות נשתמש בכלי המעקב , כלי המעקב נמצא ככלי היעיל ביותר בחקירות אישות מכיוון שהוא נותן ללקוח את היכולת להיות במקומות שהוא אינו יכול להיות בהם , ולקבל תיעוד מלא ממה שנעשה באותו המקום .
אחד הדברים החשובים הם מידע מהלקוח, בעזרת מידע מהלקוח נעשה תמיד מאמץ לצמצם את זמן המעקב הנדרש על מנת להוזיל את העלויות ולמקסם את התוצאה .

חקירה פרטית מחוץ לישראל

לפעמים חקירת אישות יוצאת מתחומי המדינה , בלא מעט מהמקרים שמגיעים למשרדינו מושא המעקב בוחר לבצע את הבגידה רחוק מהבית במדינה זרה, הרבה פעמים זה מגיעה בכיסוי של נסיעות מטעם העבודה , נסיעות עם חברים וכדומה. צוות משרדנו בעל ניסיון רב בעבודה מחוץ לגבולות ישראל , ונותן מענה איכותי לצורך במעקב במדינה זרה .
בחירת החוקר בחקירות אישות היא חשובה מאוד , אנו מתחייבים על דיסקרטיות מלאה ויעוץ מקצועי ורגיש .
צומת חקירות בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום חקירות האישות , נעמוד לצידך מרגע הפניה ועד השלמת המטרה .

איך לתפוס בגידה?

דבר ראשון פנו אלינו. שנית, כדי להתמודד רגשית ופיזית עם תחושת הבגידה המכאיבה, יש רדת לשורש העניין ולקבל תמונה אמיתי של היקף הבגידה והמצב בכללותו.

במשרד צומת חקירות אנו עוסקים וגם עסקנו בהמון מקרים שכאלו ופיתחנו את  הדרכים שמיוחדות שלנו לדעת מה קורה באמת מאחורי דלתות סגורות. כדי להשיג הוכחות חותכות שיכולולת גם להציל אותך בהליכי משפט ונושאים חוקיים, כדאי להצטייד אנשי מקצוע אמיתיים המקיפים אותך ודואגים לרווחתך העתידית.

לא לדעת את האמת זה החלק הכי גרוע בבגידה

אין משהו בעולם הזה שמציק ומעצבן יותר מאשר לחשוד שבוגדים בך אבל לא לדעת זאת בטוח. בגידות ומברים בחיי האישות הם מאוד מאוד נחוצים כך שאתם בתוך זה עם עוד המון אנשים. הנסיון שלנו מלמד כי אם יש ספק אז כנראה שיש דברים בגו והשרותים של משרדי חקירות שתחומי אישות הופכים במבים אלה למאוד רלוונטיים ואף נחוצים. 

 

איך אנו מנהלים חקירה בנושאי אישות?

דבר ראשון שנרצה לבסס הם מטרות החקירה ומה התוצאה האידיאלית מבחינתך ואם היא לא מתממשת מה החלופות הכי טובות. לדוגמה, אם בן זוגך מנהל רומן, האם אתה מתכנן להגיש בקשה לגירושין? האם תנסה לגרום לדברים לעבוד? אתה רוצה משמורת על הילדים? כשזה מגיע לשילוב התוצאות שאנו מקבלים עם חיים פרטיים של לקוחות אנו מנסים לנווט את ההתנהלות בדרך הכי בטוחה ולדלג בעדינות בין שינוי חיים רציני שיכול להתקיים בעקבות הנתונים העולים או שזה רק מרדף חשאי ודיסקרטי שאסור לו להתגלות מעבר למידע ולמזמין המידע שחשפנו.

תפקידם של החוקרים הפרטיים שלנו הוא לקבוע את הלך החקירה ולדעת לעבוד ברגישות ונחישות מול מטרות החקירה.

צרו קשר
שירות דיסקרטי מובטח
חייגו עכשיו:

השאירו פרטים

מקצועיות ודיסקרטיות מובטחים