סמל-חוקר-פרטי

חוקר פרטי משרד צומת חקירות

עבודה בכיסוי

חקירה סמויה תחת כיסוי

שימוש בטקטיקות חקירה סמויות

כאשר פונה אל משרדינו בעל עסק\ חברה בשל חשש שאדם או יותר מתוך ארגונו מועל בכספים ,או מבצע גניבה פיסית, ואין בידו את הראיות הנדרשות על מנת שיוכל לפעול ולמצות איתם את הדין ,לא אחת הדרך להתמודד עם הבעיה היא שימוש בעבודה בכיסוי .את החקירה בכיסוי יבצע חוקר פרטי (בעל רישיון מטעם משרד המשפטים) בלווי צמוד של בעל העסק\חברה.

חקירת מעילה עסקית

עבודה בכיסוי מתבצעת בחברות ועסקים במספר מצבים , אחד מהם הוא כאשר בעל העסק יודע על מעילה \ גניבה, אך אינו מצליח להצביע על הגורם המבצע.

חקירת עובדים

מצב שני שמשרדנו נתקל בו לא פעם הוא שיתוף פעולה של מספר עובדים באותו מעשה הגניבה\מעילה , מצב שמקשה על גילוי מכיוון שברוב המקרים אותם עובדים "יכסו" זה על זה על מנת שלא יגלו את הגניבה \מעילה .

הגנה על חסרי ישע

לצערנו גם לא פעם נדרש לבצע עבודה בכיסוי על מנת לשמור על אנשים חסרי ישע ,יש משפחות שהאדם היקר להם מכל אינו מתגורר איתם ממגוון סיבות ומטופל במוסדות.מוסדות שתפקידם וחובתם לספק להם את כל צרכיו של נמטופל ,חסר הישע. . המציאות לעיתים שונה ואין למשפחות דרך לדעת על כך , הרי עם כל האבסורד שבדבר אם תרגישו שמשהו לא בסדר לא תוכלו להתקין מצלמה סמויה או מכשיר הקלטה כי הדבר יהווה עברה חמורה על חוק הפרטיות , עבירה שיש בגינה עונש מאסר , כניסה של חוקר פרטי לעבוד במוסד הרלוונטי יכולה לתת מענה ולאושש או להסיר את החשד .

חקירה סמויה במקרי אלימות

לאור התרבות מקרי האלימות בגני הילדים במדינת ישראל וקושי לחשוף אותם ולאחר מכן גם להוכיח את הטיעונים בבית המשפט, אחת הדרכים הכמעט יחידות להתמודד עם הבעיה, היא עבודה בכיסוי .חוקרת פרטית אשר נכנסת לעבוד באותו הגן הרלוונטי , כאשר היא מבצעת את עבודת הגן תוך תיעוד שיגרת היום ובחינה של ההתנהלות מול הפעוטות , במקרה של אירוע חריג והתנהלות לא תקינה יהיה בידי ההורה את היכולת לדעת ולהוכיח בפני כל הגורמים הרלוונטיים .

השתלבות בסביבת העבודה

לאחר תכנון מוקפד של כל הפרטים הרלוונטיים בהתאם לעסק\ חברה או המקרה ,חוקר פרטי ממשרדנו ישתלב בסביבת העבודה יעשה את העבודה המוטלת עליו ויבצע את פעולות החקירה במקביל , כמובן שפעולות החקירה מגוונות החל מדיבוב עובדים ועד צילום והקלטה , לאחר ביצוע העבודה יקבל הלקוח את הממצאים בדוח ברור ומסודר בצירוף תמונות ,קבצי וידאו ואודיו.

צומת חקירות בעלת ניסיון עשיר בתחום העבודה בכיסוי , נשמח לייעץ וללוות אותכם בכל הדרך אל האמת .

צרו קשר
שירות דיסקרטי מובטח
חייגו עכשיו:

השאירו פרטים

מקצועיות ודיסקרטיות מובטחים