סמל-חוקר-פרטי

חוקר פרטי משרד צומת חקירות

חקירה כלכלית

חקירה כלכלית הינה בדיקה מקיפה אודות מצבו הכלכלי של אדם .הבדיקה כוללת בתוכה תחומי בדיקה רבים הקשורים לרכושו ולמצבו הפיננסי ,לרבות מגוון הסיבות המצריכות בדיקה כלכלית אודות אדם מסוים .

שירות דיסקרטי מובטח

הסיבות לביצוע חקירה כלכלית

גירושין ובגידות

אחת מתוך הסיבות הנפוצות כיום הן בעת הליך גרושים, לא פעם מצא משרדנו אי התאמות בין מצג השווא אשר הוצג בפני לקוחותינו לבין המציאות והממצאים בשטח , דבר זה נובע לרוב מרצון של אחד הצדדים "להעלים" כספים או רכוש מהצד השני ובכך להימנע מתשלום חלקו .

מחלוקות בגין עיזבון

חלוקת עיזבון, לא פעם אדם נפטר מן העולם ומשאיר אחריו עיזבון לא מפורט או חלקי. יורשיו אינם מודעים לכלל רכושו הקיים מכאן נובע הצורך בחקריה כלכלית מקיפה על מנת להבהיר מהו עיזבונו של המנוח.

בדיקת יכולת כלכלית

סיבה נוספת לשימוש בשרותי חוקר פרטי היא חקירה כלכלית היא בדיקת יכולת כלכלית של בעל חוב , אנשים רבים אשר מגיעים למצב של חובות מנסים " להבריח" כספים למקומות שונים על מנת שלא לשלם את חובותיהם , מצב שמצריך בדיקה עמוקה על ידי בעל מקצוע בכדי לאתר ולעצור את "העלמת הכספים" .

במסגרת חקירה כלכלית אנו מבצעים בדיקה במגוון נושאים

איתור מקורות הכנסה כלכליים, גלויים וסמויים.

חיפוש ומציאה של רכוש ונכסים הנמצאים מחוץ לטווח הידיעה או הישג יד.

יכולת גילוי ומעקב אחר בלות על מניות/ ניירות ערך.

מידע מפורט על הימצאות חשבונות בנק בשימוש.

בירור פרטי מידע אודות קופות פנסיה גמל והשקעות שאינם ידועים.

תמיד ישנם מקורות נוספים שאינם מצויים כאן אך יכולים להפתיע ולהיות משמעותיים.

כמובן שעוד רבות הסיבות לבצע חקירה כלכלית , אנו בצומת חקירות חושבים שהתועלת הרבה שניתן להפיק מחקירה כלכלית אינה ידועה לכלל האנשים ולכן תמיד נמליץ לכל לקוחותינו אם יש חשד ש" מעלימים" מכם . תבדקו! ולא פעם תגלו ש" רב הנסתר על הגלוי".
צוות משרדינו ייעץ וילווה אתכם בדיסקרטיות רגישות ומקצועיות.

צרו קשר
שירות דיסקרטי מובטח
חייגו עכשיו:

השאירו פרטים

מקצועיות ודיסקרטיות מובטחים