סמל-חוקר-פרטי

חוקר פרטי משרד צומת חקירות

בדיקת האזנות סתר

אמצעי צילום סמויים

איפה אנו עושים בדיקת האזנות סתר

הבדיקה מתבצעת בחללים ( בית \ רכב וכו..) אשר קיים חשד לגביהם כי הוטמנו בהם אמצעי האזנה וצילום , בעידן של היום הנגישות אל המכשירי ההאזנה והצילום הסמוי הינה קלה ונגישה לכל אדם. מכאן נובע המצב שלמרות האיסור המוחלט על האזנה \ צילום סתר ,רבים המקרים בהם אנשים עושים שימוש לרעה באמצעים אלו . במקרים כאלה נגרמת לאדם שהאזינו \ צילמו אותו שלא בידיעתו פגיעה חמורה בפרטיות הבסיסית שלה זכאי כל אדם .

בדיקות עבור לקוחות משרד החקירות

אנו מבצעים את הבדיקה עבור לקוחותינו על ידי חוקר פרטי דיסקרטי, באמצעות כלים טכנולוגים מתקדמים וניסיון של שנים בעבודה וגילוי של אמצעים אלו . משרדנו מתעדכן בכל עת בדברים החדשים הקיימים בשוק על מנת להכיר את המוצרים החדשים ביותר ואת מגוון המקומות בהם מטמינים אותם.

צומת חקירות מייעצת לכל לקוחותיה, ברגע שמתעורר אצלכם החשד שפרטיותכם מופרת בכך שאדם אחר מאזין לכם או מצלם אותכם ,יש לנקוט בפעולה חשובה מאוד ,המשך פעילות רגילה ככל האפשר בחלל החשוד כנגוע באביזר האזנה\צילום , וזאת על מנת לא לעורר את חשד המאזין או המצלם לפני ביצוע הבדיקה .

חקירות באון ליין

מכיוון שהיום קיימים מכשירים המעבירים את החומרים באון לין אם נדבר על חשדנו בסביבת מכשירים אלו נגרום לכך שהגורם שעומד מאחורי הצבתם ינסה להעלים עקבותיו ולהסיר את המכשירים לפני גילויים. מכאן נובעת עצתנו על המשך פעילות רגילה ככל שניתן בחלל החשוד ( רכב, בית משרד, וכו..)

התקנת אביזרי צילום וחקירה

הקידמה הטכנולוגית הביאה למצב שבו כיום ניתן להתקין אביזר האזנה \צילום כמעט בכל מוצר שנרצה ,חשוב שאנו נהיה מודעים לאביזרים הסטנדרטים ובכך אולי לחסוך מעצמנו את עוגמת הנפש.

דוגמה מהשטח: מצלמות בחדרי B&B

לדוגמא לא פעם שמענו על מקרים שבהם צולמו אנשים ללא ידיעתם בדירות איר בי אנד בי לצורך סיפוקו האישי של בעל הדירות , ברוב המקרים היו אלו אביזרים פשוטים אשר בחיפוש לא מקצועי ניתנים לגילוי על ידי האדם שהגיע התארח בדירות אלו , אך חוסר המודעות לאביזרים אלו גורם לזה שבעל הדירות יצליח במעשיו .

כמה מצלמות צופות בכם עכשיו?

צרו קשר
שירות דיסקרטי מובטח
חייגו עכשיו:

השאירו פרטים

מקצועיות ודיסקרטיות מובטחים